JastrzębiaGóra-Noclegi.pl
jastrzebiagora-noclegi.pl
Noclegi Znajdujesz się w serwisie JastrzębiaGóra-Noclegi.pl. Dzięki tej stronie możesz przeglądać wszystkie oferty noclegowe w Jastrzębiej Górze. Pokoje gościnne, kwatery, agroturystyka, jak również ośrodki wypoczynkowe. Każdy znajdzie tutaj wedle własnych upodobań.

Promocja Twoich usług
»  dodaj obiekt do e-nocleg.pl

Obiekt: Hotel La Siesta
Adres: ul. Droga Rybacka 58, 84-104 Jastrzębia Góra
Typ obiektu: Hotele
Region: Półwysep Helski
Telefon: 58 674 91 97
Strona www: Hotel La Siesta
Najniższa cena: 85
Najwyższa cena: 185
Ilość pokoi: 34
Przy kontakcie telefonicznym zawsze powołuj się na e-nocleg.pl
Opis obiektu

Nasz obiekt położony jest w pięknym miasteczku Jastrzębia Góra w odległości 100 metrów od otwartego morza. Spędzicie tu naprawdę piękne chwile. Tylko 5 minut spaceru dzieli nas od centrum miasta oraz słynnego deptaku.

Do dyspozycji Gości oddajemy 36 pokoi, w tym: ... 1-osobowe, ... 2- osobowe, ... 3- osobowe, ... 4-osobowe oraz pokoje lux i studio. Jednocześnie możemy ugościć 80 osób.

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, radio, łazienkę z prysznicem, lodówkę, suszarkę do włosów, internet-gniazdo oraz WiFi, wyposażenie plażowe.

W hotelu dla Gości oferujemy saunę suchą, łaźnię parową, solarium, salę fitness, stół do tenisa, piłkarzyki oraz billard. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mogą korzystać z hotelowego placu zabaw czy kącika zabaw w obiekcie.

Na terenie obiektu udostępniamy dla Gości bezpłatny parking.

Hotel przystosowany jest do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, bankietów oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne o powierzchni 40m2 (30 osób) oraz 70m2 (70 osób).

Sale są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt: rzutnik multimedialny, rzutnik foliogramów, tablicę suchościeralną, flipchart, TV, odtwarzacz video, odtwarzacz DVD, komputer PC, internet-gnizado oraz WiFi, zaciemnienie.

Oferujemy rabaty od 5% - 25%.

Serdecznie zapraszamy!

 

Udogodnienia
dostęp do TV
pokoje z łazienkami
udogodnienia dla rodzin z dziećmi
dostęp do komputera i internetu
miejsca na ognisko, grill
bilard
parking
siłownia
sala konferencyjna
plac zabaw dla dzieci
solarium, gabinet odnowy biologicznej
stół tenisowy
bar na terenie obiektu
stołówka
sauna sucha
łaźnia parowa
Atrakcje

Jastrzębia Góra znana jest ze swojego wypoczynkowego charakteru i mikroklimatu. Atrakcyjnie położona na zalesionym brzegu klifowym, który jest najdalej wysuniętym zakątkiem Polski. Spotkać tu można dywany żarnowca, które pokrywają głębokie wąwozy i jary polodowcowe, a także wzgórza morenowe. Jastrzębia Góra jest kurortem położonym na 30 metrowym klifowym brzegu. Na zboczach wysoczyzny powstały malownicze wąwozy. Pierwsze wzmianki o Jastrzębiej Górze pochodzą z 1848 roku. Do wojny był to ekskluzywny kurort, do którego zjeżdżali się goście z całego kraju... Po wyzwoleniu powstało tu wiele pensjonatów, domów wczasowych, restauracji i kawarenek. W Rozewiu znajduje się najwyżej położona na wybrzeżu latarnia morska im. Stefana Żeromskiego. Od 1963 roku mieści się tu muzeum latarnictwa. Na przylądku Rozewie znajduje się rezerwat krajobrazowy. Głównym celem ochrony jest wybrzeże klifowe porośnięte brzozą, klonem, świerkiem, lipą, jesonem oraz dziką gruszą. Można tu spotkać 200 letnie buki. Na szczególną uwagę zasługuje jarząb szwedzki. Z turystycznym pozdrowieniem, Hotel La Siesta
Wyślij zapytanie o nocleg do tego obiektu
Kontakt telefoniczny: 58 674 91 97
Oferta ta należy do serwisu e-nocleg.pl,
dlatego przy kontakcie telefonicznym
zawsze powołuj się na E-NOCLEG.PL
Imię i nazwisko:
Termin od:
Termin do:
Nr telefonu:
Adres Email:
Twoja wiadomość:
Przepisz kod z obrazka: Kod